Co robić, żeby wreszcie przestać zwlekać, i zacząć żyć twórczo i szczęśliwie,
mając w końcu więcej czasu dla siebie? 

 

"Dlaczego tak wiele osób

narzeka na brak czasu 

jednocześnie go marnując?"

 

Daj sobie szansę mieć więcej czasu dla siebie!


"Żyjemy w świecie, w którym nie musimy się zadowalać tym, co przeciętne czy nawet dobre. Nasze otoczenie może się składać z samych wspaniałych rzeczy, ludzi i okoliczności. Nie jest to jednak świat idealny, nie możemy więc robić wszystkiego, co chcielibyśmy. Gdy to zrozumiemy, będziemy musieli jedynie zadbać, aby robić to, co należy". (Jim Stovall - niewidomy pisarz, sportowiec, bankier i przedsiębiorca)

 

Czy doświadczasz kolejnego zawodu, gdy czujesz, że już masz za sobą kolejny dzień, a tyle jeszcze spraw do załatwienia? 

A gdybyśmy Ci doradzili, jak zacząć inaczej funkcjonować, aby mieć więcej czasu dla siebie?

Zobacz, jak pomożemy Ci trwale zmienić Twój rytm życia i wykonywania zadań, aby Twoje działania stały się bardziej efektywne i mniej męczące.

 

Przeczytaj uważnie naszą propozycję, bo ona zupełnie odmieni Twoje podejście do sposobu załatwiania spraw piętrzących się przed Tobą. 

 

Szczególnie, jeśli masz już za sobą różne próby, aby dopasować harmonogram dnia do swoich możliwości biologicznych, lecz zawsze obowiązki związane z pracą lub rodziną biorą górę, nie pozostawiając Ci czasu na wprowadzenie niezbędnych zmian.

 

W rezultacie wciąż czujesz chaos w swoim życiu, a natłok obowiązków tylko pogarsza sytuację. Gdzie czas na odpoczynek, zabawę z dziećmi, pogwarki lub wyjście na imprezę z żoną, mężem czy sympatią? 

 

Zwłaszcza gdy jesteś kobietą, brakuje Ci czasu dla siebie. A czas nieubłaganie upływa!

 

Uwierz nam, że doskonale Cię rozumiemy, bo też przeżywaliśmy i co jakiś czas przeżywamy podobne sytuacje. Tyle tylko, że coraz bardziej nad nimi panujemy i przytrafiają się one coraz rzadziej. Nie jesteśmy idealni, lecz stale poprawiamy swoją efektywność. Zdobyliśmy doświadczenie, którym dzielimy się z Tobą.

 

Jesteśmy przekonani, że Ty też dasz radę działać bardziej efektywnie! W ten sposób zyskasz więcej czasu dla siebie.

 

Każdy z nas ma prawo wymagać od życia, żeby być szczęśliwym. Niestety, szarość dnia codziennego i brak perspektyw powodują, że nie potrafimy ulepszyć swojego życia. Niby tego chcemy, lecz jednocześnie najczęściej nie wiemy, jak to zrobić.

 

Umiemy tylko ciężko pracować, często wykonując zadania, które wcale nas nie przybliżają do stylu życia, które powinno być naszym udziałem. Konieczność zarabiania pieniędzy dla siebie - a potem dla rodziny - powoduje brak czasu na refleksję i w konsekwencji nie szukamy innych rozwiązań.

 

Dlatego chcemy Ci pokazać, że wcale nie musi tak dalej być. Będziemy bardzo zadowoleni, gdy dzięki naszym podpowiedziom zaczniesz skutecznie wykorzystywać swój potencjał, zajmując się sprawami, które są najbardziej istotne dla Ciebie i Tobie służą.

 

Aż trudno Ci uwierzyć. Prawda?

 

Tak to jest, gdy nagle słyszysz o jakichś rozwiązaniach, na które przez tyle lat nie udało Ci się wpaść. Z drugiej strony znasz zapewne tę prawdę, że "gdy uczeń gotowy, to nauczyciel się znajdzie". Może właśnie do Ciebie uśmiechnęło się szczęście i już niedługo zyskasz tak bardzo potrzebny Ci czas dla siebie? To tylko Twoja decyzja, czy przyjmiesz naszą propozycję z otwartością i wdzięcznością.

 

Spotykamy takich ludzi jak Ty, którzy ustawicznie narzekają na brak czasu i wciąż szukają rozwiązania, jak zacząć żyć, żeby chociaż od czasu do czasu odczuwać większą satysfakcję, robiąc to, na co ma się ochotę.

 

Z doświadczenia mówimy Ci, że takie ułożenie sobie życia jest możliwe. Z pewnością nie od razu od dzisiaj, lecz juz jutro Twój dzień może wyglądać trochę inaczej, gdy nas posłuchasz.  

 

Dlatego jeśli masz wszystkiego serdecznie dość, bo brakuje Ci czasu dla siebie nawet w podstawowym zakresie, weź sprawy w swoje ręce i wprowadź niezbędne zmiany, które Ci proponujemy. Czas nieubłaganie mija, więc po co go tracisz, nie podejmując decyzji? 

 

Możesz wysłuchać mnóstwa audycji w radiu, obejrzeć na YouTube kolejne filmy czy też przeczytać dziesiątki poradników "o zarządzaniu czasem", lecz to się na niewiele zda, jeśli źle podejdziesz do rozwiązania swojego dokuczliwego problemu. 

 

Tak na marginesie, specjalnie użyliśmy cudzysłowu w wyrażeniu "o zarządzaniu czasem", ponieważ uważamy, że czasem nie da się zarządzać. Jego trzeba umiejętnie inwestować, aby efektywnie wykorzystać każdą chwilę.

 

Nieważne, ile masz lat nieudanych doświadczeń z kolejnymi postanowieniami, że coś zrobisz czy czegoś dokonasz. Chcesz osiągnąć swój sukces, a wciąż na drodze do niego są przeszkody.  

 

Możemy tylko stwierdzić, że tak już w życiu jest. Sukces jest sprawą osobistą. Niepowodzenie w jego osiągnięciu rani naszą duszę i zabiera nam chęć do podjęcia kolejnego wyzwania.  

 

Ale wcale nie musi tak nadal być. Pomyśl, że zaczynasz sobie dużo lepiej radzić w pracy, domu i w innych sytuacjach. 

 

Otwórz szeroko oczy wyobraźni. Zobacz siebie, gdy siedzisz wygodnie na tarasie wymarzonego domu i popijasz kawę po wykonaniu zaplanowanych zadań, które zostały wykonane na czas.

 

Poczuj dumę i wysokie poczucie własnej wartości oraz doświadczaj poczucia szczęścia, gdy masz czas tylko do swojej dyspozycji. Możesz go dowolnie wykorzystać na swoich warunkach.

 

Co by to znaczyło dla Ciebie, gdyby właśnie nadszedł taki dzień?

 

Może wydawać Ci się to dziwne i nierealne, lecz taki styl życia i pełny relaks jest możliwy do osiągnięcia przez Ciebie!

 

Oczywiście nic nie zaistnieje samo z siebie. Trzeba wprowadzić drobne korekty do dotychczasowego sposobu działania.  

 

To jednak da się zrobić bez specjalnego wysiłku. Właściwie najtrudniejszy etap to przekonać siebie, że warto zabrać się za to jak najszybciej. 

 

Niemniej zdajemy sobie sprawę, że w Twojej głowie toczy się nieustanna walka między głosem pozytywnym i negatywnym.

 

Jeden mówi, że dasz radę to zrobić, bo tego potrzebujesz. Ten drugi podpuszcza Cię, że szkoda na to czasu. Któremu dajesz posłuch?

 

Jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc. Jeśli dzięki nam zaczniesz mieć więcej czasu dla siebie, z każdym dniem będziesz nabierać mentalnej twardości i dużo łatwiej pokonasz swój negatywny głosik.

 

W ten sposób - niejako przy okazji - bezpowrotnie zniknie problem z poczuciem własnej wartości - jeśli go masz. A zawsze posiadanie odpowiedniej samooceny to duży handicap!

 

Na temat swojego życia wiesz najwięcej. Pod tym względem jesteś więc wyjątkowo kompetentną osobą, aby udzielić właściwej odpowiedzi.  

 

Tylko Ty wiesz, co Ci dokucza i czy nadeszła pora, żeby to zmienić. Jeśli za to się weźmiesz, z pewnością sobie z tym poradzisz. To kwestia podjęcia nieodwołalnej decyzji.  

 

Zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, że mając więcej czasu do dyspozycji, będzie Ci dużo łatwiej w codziennych sytuacjach:

 • Wykonujesz zadania na swoich warunkach.

 • Bardziej tolerujesz potknięcia innych ludzi, bo rozumiesz, z czego one wynikają.

 • Przyglądasz się innym stanowiskom zawodowym, które dają większy prestiż i wpływ na organizację czasu pracy.

 • Efektywniej pracujesz, co pozwala Ci więcej zarabiać, bez przynoszenia pracy do domu lub siedzenia po godzinach. 

 • Dłużej przebywasz ze swoimi bliskimi, gdy tego potrzebują Twojej obecności lub gdy Tobie jest to potrzebne.

Więcej czasu dla siebie naprawdę bardzo ułatwi Ci życie. 

 

Już teraz zacznij myśleć, na co przeznaczysz dodatkowy czas, który stanie się Twoim udziałem. 

 

Odrzucenie nawet na kilka minut doraźnych myśli o codziennych kłopotach uaktywni Twój wspaniały umysł do znalezienia kolejnych  rezerw czasowych. 

 

Mając dla siebie więcej czasu, jeszcze bardziej zrozumiesz zależność między sposobem myślenia a rezultatami życiowymi, przez co działania Twoje będą coraz bardziej skuteczne. 

 

Nasz mózg jest "maszyną" do poszukiwania rozwiązań. Im więcej postawisz przed nim wyzwań, tym uzyskasz lepsze rezultaty. 

 

Możesz nadal stać bezradnie na etapie swojego życia, gdzie Twój umysł jest nieproduktywny dla Ciebie. Co najwyżej będzie Ci podsuwał kolejne wymówki i powody do użalania się nad sobą.

 

Albo możesz dostrzec nadarzającą się szansę. Od Ciebie zależy, co wybierzesz.

 

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość:

Dajemy Ci do ręki pakiet propozycji,

których zastosowanie pozwoli Ci 

mieć każdego dnia więcej czasu dla siebie!

 

Może Ci się wydawać, że chcemy Cię na siłę przekonać do naszej propozycji. Jeśli tak uważasz, szanujemy Twoje przekonania. My tylko zachęcamy Cię rozważyć nasze sugestie. Czy coś przez to tracisz?

 

Przeciwnie, możesz dużo zyskać, jeśli Twoje próby wygospodarowania czasu zawiodły, a naszych jeszcze nie znasz.

 

Zawsze tak jest, że jeśli chcesz osiągnąć coś więcej niż dotychczas, należy zmienić strategię i taktykę działania.  

 

Owszem, możesz to zrobić samodzielnie, tracąc cenny dla Ciebie czas, lub iść przetartym przez nas szlakiem i mieć pewność, że zastosowane metody również w Twoim przypadku okażą się skuteczne. 

 

To Twój wybór, czy chcesz należeć do grona osób stanowiących około pięciu procent populacji, które bardzo dobrze radzą sobie w życiu i są z niego w pełni zadowolone, bo działają poza utartymi schematami narzuconymi przez większość.

 

Jeśli zadasz sobie trud działania unikalnymi metodami, w nagrodę osiągniesz unikalne rezultaty. 

 

Wszystko zależy od zrozumienia zagadnienia, dlaczego ludziom brakuje czasu. Celną uwagę na ten temat wygłosił John W. Bergman, współczesny amerykański generał i kongresmen:

Nigdy nie masz wystarczająco dużo czasu, by wykonać wszystko, jak należy, ale zawsze wystarcza czasu na to, by wykonać to raz jeszcze".

 

Proponujemy nowatorskie podejście do rozwiązania problemu braku czasu poprzez koncentrację na właściwych zadaniach. Pamiętaj, że możesz pracować ciężko i nie być zadowolony z wyników pracy, lub pracować mądrze i czasami również ciężko, lecz z zupełnie innymi rezultatami. 

 

Tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie dla posiadania większej ilości czasu dla siebie. Jeśli chcesz skorzystać z tej propozycji natychmiast, kliknij TUTAJ

 

W naszym nowatorskim kursie "Jak mieć więcej czasu dla siebie" zachęcamy Cię do innego spojrzenia na przyczyny braku czasuTo jest zupełnie unikalne podejście do tego tematu. Kompleksowo tłumaczymy Ci, co warto zmienić w swoim życiu, aby zamiast czas tracić, mądrze go inwestować.

 

Przyznajesz, że takiego podejścia do zagadnienia wykorzystania czasu nikt Ci wcześniej nie zaproponował. 

 

Dlatego wiemy, że nasza propozycja świetnie się sprawdzi w Twoim przypadku. Ponieważ sami ją też od półtora roku stosujemy. 

 

Idea jest prosta i to jest dodatkowa siła naszej propozycji. Zazwyczaj ludziom cierpiącym na brak czasu podaje się na szkoleniach różne narzędzia, jak super-kalendarze lub formularze, które mają zoptymalizować i tak już napięty do granic wytrzymałości grafik dnia. 

 

Wystarczy, że wyskoczy niespodziewana sprawa lub przeciągnie się spotkanie i wszystko się załamuje.  

 

Malkontenci mówią, że to normalne i roboty nigdy nie da się przerobić. A jak nawet wykonasz jedną pracę, to szefostwo dorzuci Ci dwie kolejne... Coś w tym jest i często mają rację.

 

Ale oni nie wiedzą, że można działać inaczej. Nadeszła chwila, kiedy masz szansę to zmienić.  


 

Nasz nowatorski kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie" to całkowita zmiana podejścia do wykonywania zadań! 

 

 

Masz prawo eksperymentować, jak lepiej wykorzystać czas, we własny sposób. Czy jednak dasz sobie gwarancję, że Twoje wysiłki okażą się równie skuteczne, co nasza propozycja.

 

Kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie" zmienia wszystko, co do tej pory wiesz na ten temat... 


Przez to, że nasz kurs testowaliśmy miesiącami, co pozwoliło go udoskonalić, jesteśmy pewni, że starczy Ci motywacji, aby metodycznie wykonywać podane w nim zalecenia. 

 

Jeśli wolisz pracować w pocie czoła nad własnymi rozwiązaniami w tym zakresie, szanujemy Twój wybór.

 

Tylko od Ciebie zależy, jak szybko wdrożysz w swoim życiu to, czego dowiesz się z kursu.

  

Dlaczego kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie" jest tak niezwykle przydatny podczas pracy nad zmianą stylu życia?


Istotą naszego kursu jest to, że w ćwiczeniach odwołujemy się do twoich emocji i ponadczasowych pryncypiów życiowych.  

 

Kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie" ma za zadanie nauczyć Cię, w jakie czynności masz inwestować czas

  

Naszym zdaniem chodzi o to, że nie wszystkie zadania, które wykonujesz teraz, warto robić w przyszłości.

 

Oczywiście sztuką jest podpowiedzieć Ci, w co zatem masz inwestować swój czas. Uważam, że głównie należy zajmować się tym, z czym odczuwasz pozytywną więź emocjonalną.

 

Owszem, to wymaga z Twojej strony pełnego zaangażowania. Jednak przygotowany przez nas materiał będzie Ci w tym bardzo pomocny.  

 

W naszym kursie nic Ci nie narzucamy. Tylko Ty znasz swoją sytuację życiową i wiesz, jaki zakres zmian Cię interesuje. 

    

Aby ułatwić Ci wykonywanie zadań przewidzianych w kursie, stosujemy pliki PDF z aktywnymi formularzami do wypełnienia przez Ciebie. 

 

Twierdzimy, że można pomóc tylko takim ludziom,

którzy są na taką pomoc gotowi. 

 

Ktoś Cię okłamuje, jeśli głosi, że jest inaczej.

 

Czy masz ważny powód, żeby zmierzyć się z naszymi ćwiczeniami w kursie, co w konsekwencji pozwoli Ci zmienić życie na lepsze?

  

Czy już wiesz, co chcesz w życiu robić i na co przeznaczać czas, a czego za wszelką cenę unikać? 

  

Co jesteś gotów poświęcić, aby w zamian zyskać to, czego bardzo pragniesz? Mówiąc inaczej: Jaką możesz zapłacić cenę, aby uzyskać taki styl życia, na którym Ci zależy, i mieć tyle czasu do dyspozycji dla siebie, ile Ci teraz brakuje? 

  

A może wolisz żyć po staremu i użalać się nad swoim losem osoby wiecznie zagonionej, szukając wymówek, że nic nie da się zrobić z życiem. Uważasz, że to jest zdecydowanie łatwiejsze, tak? W taki razie dziwimy się, że aż tak daleko udało Ci się zajść w czytaniu tego tekstu. 

 

Może się zdziwisz, lecz istnieją zdecydowanie efektywniejsze metody działania... od Twoich!

 

Zapewne już wiesz, że wszelkie modyfikacje naszego życia zależą od zmiany sposobu myślenia, bo myślenie determinuje Twoje działania.

  

Tak samo jest w przypadku zagadnienia czasu. Celem naszego kursu jest Ci również pomóc w przeobrażeniu Twoich przekonań. 

 

Pamiętaj, że obowiązuje jedna generalna zasada: jeśli chcesz mieć inne rezultaty niż dotychczas, musisz się zmienić

 

Czego więcej możesz dowiedzieć się

o kursie "Jak mieć więcej czasu dla siebie"?

 

W kursie uczymy Cię m.in. mówić NIE takim propozycjom, które mogą odbiegać od Twoich przekonań i nie być zgodne z wyznawanymi przez Ciebie wartościami. 

  

Oczekujemy, że po ukończeniu kursu zawsze znajdziesz czas, aby więcej rozmyślać i czytać, bo to rozwija wyobraźnię.

  

Dodatkowym bonusem ukończenia kursu jest to, że odnajdziesz swój głęboki sens życia. A gdy wiesz, po co żyjesz, pozwoli Ci to uniknąć wielu pułapek życiowych.

 

Jesteśmy przekonani, że po ukończeniu kursu znacznie spadnie Twój strach przed porażkami i przestaniesz bać się niepowodzeń. Mając więcej czasu, lepiej przygotujesz się do czekających Cię zadań, co pozwoli Ci zawczasu uniknąć wielu pułapek.  

 

Czy kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie" to propozycja dla Ciebie? 

 

Jeżeli wystarcza Ci to, co masz do tej pory i potrafisz się tym zadowolić – nie potrzebujesz go. Szanujemy Twoją decyzję, chociaż nie popieramy.

 

Jeżeli lubisz robić wszystko po swojemu jak Zosia Samosia, to ten kurs może być dla Ciebie dużym wyzwaniem. Z pewnością znajdziesz w nim wiele treści, które będą dla Ciebie nieoczywiste. 

 

Jeżeli mocno smuci Cię to, co osiągasz w tej chwili, i czujesz, że osiągniesz lepsze rezultaty, gdy będziesz mieć więcej czasu do dyspozycji – wtedy zachwycisz się naszym pomysłem dla Ciebie...

 

Jeśli chcesz mieć nasz wyjąatkowy kurs natychmiast, kliknij TUTAJ

 

Co dokładnie dostajesz w kursie "Jak mieć więcej czasu dla siebie?”: 

 • Możliwość sukcesywnego otrzymywania dostępu do ćwiczeń, aby Cię nie zniechęcić zakresem kursu. 

 • Zestaw różnorodnych materiałów, w postaci plików pdf, video i podcastów. Wybierzesz dla siebie optymalną forme przyswajania wiedzy.

 • Aktywne formularze w pliku PDF, w które wpisujesz swoje odpowiedzi podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

 • Stały dostęp do ciekawych informacji, gdy będą nowe edycje kursu.

Może to tylko przypadek, że wciąż przebywasz na tej stronie. A co, jeśli korzystasz z daru losu? 

 

Jakie korzyści odniesiesz dzięki kursowi "Jak mieć więcej czasu dla siebie?":

 • Przekonasz się, że rozwój osobisty to stały proces, decydujący o Twojej przyszłość.
 • Przemyślisz na nowo sens życia, aby stać się bardziej szczęśliwym człowiekiem. 
 • Staniesz się kimś nietuzinkowym, kto ma czas na wszystko, czym się interesuje.
 • Znajdziesz czas, aby dziękować za to, co już masz, i cieszyć się tym, co otrzymasz. 
 • Zaczniesz żyć bez poczucia winy, że brakuje Ci czasu dla rodziny i przyjaciół. 
 • Dogłębnie rozumiesz, że osiągnięcie czegokolwiek wymaga inwestowania czasu we właściwe dla Ciebie zajęcia. 
 • Ruszysz do przodu, zamiast tkwić marazmie, mając czas na nowe przemyślenia co i jak robić. 
 • Uzyskasz gotowe formularze, które uzmysłowią Ci, jak  zacząć urzeczywistniać marzenia. 
 • Nabyta wiedza przyczyni się do podniesienia Twojego poczucia własnej wartości.
 • Zaczniesz zajmować się sprawami, na które zawsze brakowało Ci wcześniej czasu.

Pewnie teraz nasuwa Ci się pytanie... - Wszystko pięknie, lecz ile kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie?" kosztuje?

 

Zapewne z powodu długiego wywodu, spodziewasz się, że nasza propozycja dla Ciebie jest bardzo droga.

 

Chyba Cię zaskoczymy. Jednak jeszcze prosimy o chwilę cierpliwości.

 

O, teraz to już na pewno myślisz, że nasza propozycja dla Ciebie jest arcykosztowna.

 

Zachowaj spokój, przecież już wiesz, za co chcesz zapłacić.

 

 Jeśli nie wiesz, czego chcesz, my Ci nie pomożemy! 

 

Pragniemy robić interesy z Osobą, która zdecydowała się mieć więcej czasu dla siebie, a przez to zmienić swoje życie.

 

Taka Osoba jest świadoma, czego dokładnie chce, lecz nie bardzo wie, jak to osiągnąć.

 

Jeśli podane powyżej argumenty zakupu kursu są dla Ciebie logiczne i słuszne - a na pewno takimi są - przestań odkładać decyzję!

 

Bo jeśli tak czynisz, oznacza to, że słabo w siebie wierzysz i nie skorzystasz z nadarzającej się okazji.

 

Najwyższa pora to zmienić!

 

To jaka jest cena za kurs? Tutaj miło Cię zaskoczymy.  

 

Zdecydowaliśmy się ustalić uczciwą cenę detaliczną 197 zł.

 

To tylko 197 zł. Tyle kosztuje nasz kurs "Jak mieć więcej czasu dla siebie?", który na pewno okaże się dla Ciebie skuteczną metodą zmniejszenia deficytu czasu.

 

Spokojnie "przerobisz" go w ciągu kilku tygodni.

 

Jeśli poważnie myślisz o lepszym życiu dla siebie i swojej rodziny, to inwestycja jest symboliczna.

 

197 zł za zyskanie bezcennego towaru, czyli czasu, w ilości kilku bądź kilkudziesięciu godzin miesięcznie - w zależności od wprowadzonych zmian, to cena spektaklu dla dwóch osób w lepszym teatrze!

 

Zakładamy, że chodzisz od czasu do czasu na wydarzenia kulturalne, więc wiesz, jakie są koszty doznań intelektualnych. Nasz kurs też Ci da dużo wrażeń i skłoni do różnych przemyśleń.


Jeśli poniesiesz taki symboliczny wydatek raptem 197 zł, aby zrewolucjonizować swoje życie zawodowe lub osobiste, szybko przekonasz się, że to jedna z najlepszych inwestycji w Twoim życiu z szybkim okresem zwrotu.

 

Jeśli nadal się wahasz, mimo tak niskiej ceny za tak cenny produkt, to nasza propozycja chyba jednak nie jest dla Ciebie. Widać, że niczego nie szukasz w życiu i wolisz siedzieć w swoim świecie wymówek, marudzenia, biadolenia i innych przeszkód. Szanujemy Twoje prawo do takiego wyboru.

 

A przecież chcesz mieć czas na twórcze, dobre, dostatnie, szczęśliwe życie. Czyż nie tak?

 

Z naszą pomocą znacznie przybliżysz się do tego celu. 

 

Decyzja należy do Ciebie. 

 

To wszystko, co możemy dla Ciebie dzisiaj zrobić.

 

Wystarczy, że teraz klikasz w odpowiedni przycisk poniżej.

 

UWAGA: 20 Egzemplarzy Jest W Promocji PONAD -50% Taniej.

Czyli zamiast 197 zł, dożywotni dostęp do kursu, wraz z moją osobistą pomocą, bezpłatnymi aktualizacjami Kursu oraz całą resztą - kosztuje 98 zł.

Podejrzewam, że promocja bardzo szybko się skończy, nie czekaj i zacznij kontrolować swój czas:

 

Pozdrawiamy, życząc mądrej decyzji
Jerzy Kostowski
Magdalena Haas


Copyright © 2017. Jekos.pl

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.